Логото на сайта
Управител IQOS магазин
Ти си динамична, отговорна и инициативна личност, която иска да бъде част от международна компания, ориентирана към бъдещето?

Ти си комуникативен човек с индивидуален подход към другите ?

Ти имаш аналитично мислене,умения да водиш преговори и си ориентиран към постигане на високи резултати?

Ако имаш управленски умения от минимум шест месеца и ти харесва да работиш в екип, не се колебай да кандидатстваш за тази позиция!

Стани част от нашия екип от професионалисти на позицията Управител IQOS магазин!

Ние ти предлагаме:

• Работа в голяма международна компания с традиции и бъдеще;
• Фирмено обучение;
• Трудов договор според всички изисквания на българското законодателство;
• Заплащане, обвързано с постигнати резултати;

Основни задачи:

• Ще работиш според висок международен стандарт;
• Ще ръководиш ежедневната работа на екип в специализиран търговски обект ;
• Ще отговаряш за цялостната визия на магазина;

Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат пазени в строга конфиденциалност

Детайли
Този сайт използва „бисквитки“, за да работи оптимално и да подобри Вашето преживяване.

Вписване

Регистрирайте се

Забравена парола