Логото на сайта

Супервайзор екип мърчандайзъри

Орбико България ЕООД е част от Orbico Group, водещ дистрибутор в Югоизточна Европа, международна компания с дейност в 20 страни. Ние търсим ентусиазирани, ангажирани, надеждни и ориентирани към резултатите кандидати за позицията:

Супервайзор екип мърчандайзъри Procter&Gamble Division – гр. София и региона

ИЗИСКВАНИЯ:

– Предишен опит в сферата на мърчъндайзинга е предимство;

– Добра компютърна грамотност и ползване на английски език;

– Умения за управление на хора и работа в екип;

– Умения за организиране и определяне на приоритети;

– Възможност за пътувания в поверения регион;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

– Работа в голяма международна компания с традиции и бъдеще;

– Фирмено обучение;

– Социален пакет;

– Трудов договор и реални осигуровки;

– Заплащане обвързано с резултатите;

– Възможности за развитие.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

– Ръководите екип от мърчандайзъри при изпълнението на месечните цели и съставяте индивидуални планове за развитие на екипа;

– Осигурявате ефективно и целенасочено провеждане на промоции и инициативи;

– Работите с цел осигуряване на допълнителни, над договорените фундаменти (рафт, дисплей);

– Активно участвате в промените в покритието на екипа от мърчандайзери, за който отговаряте и го синхронизирате с представител на търговския екип;

– Участвате пряко в подбора, във входящото и по-нататъшно обучение на мърчандайзърите.

Моля посочвайте Ref.No. MDS-SF на позицията като subject.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат пазени в строга конфиденциалност.

Детайли
Този сайт използва „бисквитки“, за да работи оптимално и да подобри Вашето преживяване.

Вписване

Регистрирайте се

Забравена парола